Hanesco gra z nami w kolejnym sezonie!

Hanesco to kolejna Firma, z którą nasza współpraca będzie kontynuowana w sezonie 2022/2023. 

Hanesco Nieruchomości zajmuje się projektami w  tym obszarze, a obecnie działalność koncentruje na segmencie budynków komercyjnych. W ofercie posiada powierzchnie biurowe, handlowe i usługowe o wysokim standardzie.  Do głównych kompetencji Hanesco Nieruchomości należy: zarządzanie cyklem kreowania wartości nieruchomości, wynajem i sprzedaż powierzchni oraz administracja i zarządzanie nieruchomościami.

Celem nadrzędnym działalności Hanesco Nieruchomości jest wkład w rozwój idei społecznej odpowiedzialności biznesu, zarówno w sensie społecznym, jak i środowiskowym. 

Hanesco jest również firmą z wieloletnim doświadczeniem, wyspecjalizowaną w serwisowaniu szyb samochodowych. Profesjonalizm działania oraz wysoka jakość oferowanych usług sprawiły, że firma Hanesco jest liderem w swojej dziedzinie nie tylko w województwie lubelskim, ale również w Polsce. Zadowolenie Klientów było siłą napędową działalności firmy od samego początku jej istnienia. Dlatego z roku na rok liczba usatysfakcjonowanych Klientów stale rośnie a firma Hanesco jest rozpoznawalną marką na rynku.