Grzegorz Kowalczyk w sztabie szkoleniowym LUK Politechniki Lublin!

To młody, ambitny chłopak, który chce się rozwijać i nie boi się ciężkiej pracy – tak o swoim nowym asystencie mówi Trener Dariusz Daszkiewicz. Do sztabu Drużyny dołącza trener, niezwykle utytułowany w pracy z młodzieżą! Witamy Grzegorza Kowalczyka!

Za nim doświadczenie gry na libero, między innymi w Buskowiance Kielce, na zapleczu PlusLigi. Już jako trener prowadził juniorskie drużyny kobiece do czterech tytułów Mistrzyń Polski. Swój warsztat rozwijał przez lata współpracy z Dariuszem Daszkiewiczem.

Cieszymy się, że w sztabie będzie pracował kolejny młody trener! Cenimy też jego wciąż świeże doświadczenia z parkietu. Wierzymy w innowacyjne i kreatywne podejście Grzegorza do roli, którą Mu powierzamy. Jesteśmy przekonani, że będzie rozwijał się z każdym treningiem. Nie do przecenienia są także jego dokonania w szkoleniu młodych siatkarek. Pokazują bowiem, że potrafi zbudować autorytet i nie ugina się pod ciężarem presji – powiedział Maciej Krzaczek, wiceprezes LUK Politechniki Lublin.

Grzegorz Kowalczyk w dotychczasowej pracy wykazywał bezcenne indywidualne podejście do swoich podopiecznych. Z dużą intuicją wybiera też sposoby motywowania. Na różnych etapach swojej przygody z siatkówka miał okazję poznać niemal cały Sztab Drużyny.

Praca w PlusLidze to spełnienie moich marzeń, więc czas na kolejne! Zrobię wszystko, by pomóc Drużynie w walce o jak najwyższe cele. Zdaję sobie sprawę z odpowiedzialności, jaką na nas ciąży. Trenera Daszkiewicza znam jednak od lat i wiem, że warto ufać jego wyborom. Skoro wybrał mnie, przychodzi mi przyjąć to z entuzjazmem i z pokorą. Wiem, że LUK Politechnika Lublin to doskonałe miejsce do rozwoju, między innymi przez filozofię budowania Klubu. Chcę jak najszybciej być częścią jego sukcesów! – powiedział Grzegorz Kowalczyk.

Grzegorz, jesteś w miejscu, gdzie spełniają się marzenia!