Grzegorz Kowalczyk odchodzi z LUK Lublin

Po rocznym pobycie w Lublinie, Grzegorz Kowalczyk żegna się z funkcją asystenta trenera LUK Lublin, za której pełnienie dziękujemy!

LUK Lublin to klub, który otworzył mi drogę na dalszy rozwój. Czułem się tutaj niesamowicie i zabieram dużo doświadczenia z tego miasta. Dziękuję wszystkim zawodnikom, sztabowi szkoleniowemu oraz zarządowi klubu. Współpraca z Wami, to czysta przyjemność. Chciałbym podziękować również wszystkim, którzy wspierali nas w obecnym sezonie, a w szczególności świetnej publiczności, która na meczach była ogromnym wsparciem. Życzę powodzenia i trzymam kciuki za dalsze sukcesy. – powiedział Grzegorz Kowalczyk.

Grzegorz Kowalczyk dołączył do sztabu LUK Lublin przed minionym sezonem. Swój warsztat będzie rozwijał w Tauron Lidze.

Grzegorz odpłacił nam za zaufanie, jakim go obdarzyliśmy. W końcu został powołany do sztabu drużyny, debiutującej w PlusLidze. Pomógł nam budować naszą Tożsamość w Lidze Mistrzów Świata. Jesteśmy przekonani, że zdobył u nas kolejne doświadczenia, które znakomicie wykorzysta w swojej dalszej drodze trenerskiej. – powiedział Krzysztof Skubiszewski, prezes LUK Lublin.

Grzegorzu, powodzenia!