Firma Sievert nowym sponsorem Klubu

Spółka Sievert Polska jest obecna na polskim rynku od 1997 roku, jako właściciel, producent i dostawca marek produktowych quick-mix oraz tubag. Stanowi integralną część międzynarodowej Grupy Sievert z siedzibą w niemieckim Osnabrück.

Historia Grupy Sievert sięga roku 1919. To historia różnorodnych zmian i wyznaczania nowych kierunków rozwoju. Przedsiębiorstwo może pochwalić się ponad 100-letnią tradycją prywatnego, rodzinnego, przedsiębiorstwa o optymalnej dla klientów i pracowników kulturze organizacyjnej.

W swojej ofercie posiada innowacyjne produkty z zakresu zapraw do klinkieru, systemów ociepleń, produktów do renowacji, suchych zapraw budowlanych oraz chemii budowlanej. Marka quick-mix to ponad 50-letnie doświadczenie w produkcji materiałów budowlanych. Gwarantuje najwyższą jakość, łatwość stosowania i idealne dopasowanie produktów do potrzeb konkretnego projektu. Marka tubag to jedyna na polskim rynku grupa produktów z oryginalnym trasem tubag, szczególnie polecanych do bruku i kamienia naturalnego, systemów drogowych oraz produktów do konserwacji i renowacji zabytków.

Najwyższe standardy produkcji potwierdza wdrożony System Zarządzania Jakością zgodny z normą DIN EN ISO 9001. Firma Sievert Polska dysponuje trzema nowoczesnymi liniami produkcyjnymi: produkcja suchych zapraw i klejów budowlanych w Strzelinie i Rawie Mazowieckiej oraz produkcja tynków i farb dyspersyjnych do systemów ociepleń w Rawie Mazowieckiej. Doskonała lokalizacja obu zakładów, pozwala na skuteczną dystrybucję materiałów marki quick-mix oraz tubag na terenie całego kraju.

Sprzedaż produktów odbywa się poprzez sieć Autoryzowanych Dystrybutorów i Partnerów Handlowych. Stała obecność na budowach, ciągłe prace badawczo-rozwojowe oraz uważne śledzenie rynku pozwalają oferować produkty najwyższej jakości oraz innowacyjne rozwiązania systemowe. Produkty marek, dzięki łatwości stosowania oraz dopasowaniu do konkretnych potrzeb projektu, zapewniają efektywną pracę wykonawcom, gwarantując jednocześnie satysfakcję inwestorów.

Sieć doradców techniczno-handlowych zapewnia fachową pomoc w doborze systemów i technologii wykonania prac z wykorzystaniem produktów quick-mix oraz tubag. Celem jako zespołu jest wypracowanie wartości dodanej dla rynku oraz Partnerów Handlowych.

Zachęcamy do czerpania z korzyści jakie oferuje Firma w postaci najwyższej jakości produktów, a także innowacyjnych i ekonomicznych rozwiązań dla budownictwa!

Strona www: https://www.sievert.pl/