Damian Kwaśniewski naszym fizjoterapeutą!

To on ma zdejmować z Siatkarzy ciężar każdego rozegranego meczu i dbać o ich pełną gotowość przed każdym kolejnym. To jego dłonie znają najkrótsza drogę przez labirynty ludzkiego ciała. Nowym fizjoterapeutą zostaje Damian Kwaśniewski!

Dla niego żadna dolegliwość nie jest tylko zespołem symptomów, które należy wytłumić. Rozległa wiedza i holistyczne spojrzenie na ludzki organizm pozwalają mu natychmiast sięgać źródeł problemów, a nie tylko ich skutków.

Największym szczęściem każdego zespołu jest fizjoterapeuta, który nie musi pracować na parkiecie. To oczywisty znak, że drużynę omijają kontuzje. Jednak, by za tym szczęściem stoi tytaniczna praca przed meczami i po nich, która natychmiast zatrzymuje rozwój tych niepozornych dolegliwości, które mogą przerodzić się w długofalowe problemy. Dlatego współpraca z Damianem daje nam ogromny spokój. Cieszę się, że nasi zawodnicy otrzymają pomoc od osoby, stawiającej na indywidualne podejście, która doskonałe rozumie naturę sportu wyczynowego! – powiedział Maciej Krzaczek, wiceprezes LUK Politechniki Lublin.

Damian Kwaśniewski łączy praktykę medyczną z pracą naukową, która owocuje w liczne opracowania, zjednujące mu międzynarodowe uznanie. Jego nieustanny rozwój napędza przyczyną, dla której wybrał drogę kariery: fascynacja ludzkim organizmem.

Podjąłem się pracy w LUK Politechnice Lublin, ponieważ lubię wyzwania i cieszę się, że będę mógł wspierać Klub od strony medycznej na parkietach PlusLigi. Od początku swojej kariery zawodowej jestem związany ze sportem na różnym szczeblu rozgrywkowym. Wierzę, że osteopatyczne podejście pomoże naszym zawodnikom wchodzić na wyżyny swoich możliwości. Centrum Rehabilitacji FizjoX od zawsze wspiera sportowców z Lubelszczyzny. Tym bardziej cieszy mnie fakt, iż w ostatnim czasie dostajemy się do najwyższych klas rozgrywkowych w Polsce – zaznaczył Damian Kwaśniewski.

Damian, obyś miał jak najmniej pracy!