Były Mistrz Polski Grzegorz Pająk nowym rozgrywającym LUK Politechniki Lublin!

Informujemy, że nowym zawodnikiem LUK Politechniki Lublin został jeden z najlepszych rozgrywających w Polsce Grzegorz Pająk.

Grzegorz Pająk urodził się 1 stycznia 1987 roku w Stalowej Woli. Nasz nowy zawodnik ma 196 cm wzrostu i występuje na pozycji rozgrywającego. 33-latek ma na swoim koncie występy w reprezentacji Polski, z którą w 2015 roku wywalczył brązowy medal Ligi Europejskiej. Ponadto Grzegorz Pająk jest też byłym reprezentantem kraju w siatkówce plażowej. W parze z Grzegorzem Fijałkiem zdobywał złoty medal Mistrzostw Polski kadetów oraz brąz w Mistrzostwach Europy kadetów w 2004 roku.

W swojej karierze klubowej Pająk reprezentował takie kluby, jak MOW Orzeł Międzyrzec, BBTS Bielsko-Biała, Jastrzębski Węgiel (z którym w 2010 roku zdobył srebrny medal Mistrzostw Polski oraz Puchar Polski), francuski Martigues Volleyball, Effector Kielce, AZS Olsztyn, ZAKSA Kędzierzyn-Koźle (wraz z nią w sezonach 2015/2016 i 2016/2017 sięgał po tytuł mistrza kraju i Puchar Polski), Aluron Virtu Warta Zawiercie, turecki Tokat Belediye Plevnespor, rosyjskie Dinamo Moskwa i MKS Będzin.

Serdecznie witamy Grzegorza w LUK Politechnice Lublin i życzymy wielu udanych występów w naszym zespole!