AutoKlinika kolejnym sponsorem LUK Politechniki Lublin!

Powiększa się grono firm i instytucji, które nam zaufały. AutoKlinika to firma, która od lat cieszy się niesłabnącym uznaniem klientów.

AutoKlinika oferuje szeroki zakres usług: renowacji, liftingu i napraw samochodowych. Do świdnickiego warsztatu firmy trafiają ci, którzy oczekują uczciwej i rzetelnej pomocy w naprawach blacharskich i lakierniczych, chcą nadać swoim autom nowego blasku, korzystając z bogatej palety autodetalingu, czy pozbyć się wszelkich niedoskonałości, wynikających z codziennej eksploatacji samochodów. – Cieszę się, że skupiamy wokół siebie coraz więcej marek, będących liderami w swoich branżach. Ręczymy, że każde logo, które jest eksponowane na naszych meczach prowadzi do firm godnych zaufania. Wierzę, że otwieramy dziś pierwszy rozdział owocnej i obiecującej współpracy – mówi wiceprezes LUK Politechniki Lublin Maciej Krzaczek.

AutoKlinika swoją charakterystyką wpisuje się w filozofię rozwoju klubu, łącząc nieszablonowe i innowacyjne metody z doświadczeniem oraz cierpliwością w budowaniu swojej pozycji na rynku.

Gorąco zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą naszego Sponsora.

Kontakt:

ul. Żwirki i Wigury 49B
21-040 Świdnik

Godziny otwarcia:
Pon-Pt: 8:00-17:00
Sob: 8:00-13:00

Tel.: 732 732 200
Tel.: 81 307 61 65

Strona www: http://autoklinika24.net/