10 lat minęło, jak jeden dzień!

26 sierpnia, a więc dokładnie dzisiaj, świętujemy 10. rocznicę powstania Lubelskiego Klubu Przyjaciół Siatkówki. W 2013 roku Klub został założony przez obecny Zarząd Klubu, prezesa Krzysztofa Skubiszewskiego i wiceprezesa Macieja Krzaczka, przy wsparciu życzliwego grona Przyjaciół. 

Na przestrzeni dziesięciu lat, LKPS Lublin przeszedł wymagająca drogę, z 3. ligi do Ligi Mistrzów Świata – PlusLigi, zmieniając przy tym aż siedmiokrotnie nazwę drużyny.

Słowa podziękowania, za okazane zaufanie i wsparcie w rozwój Klubu, kierujemy w szczególności do Prezydenta Miasto Lublin, Pana dr Krzysztofa Żuka, do Wiceprezydentów Miasta Lublin, Pani Beaty Stepaniuk-Kuśmierzak oraz Pana Mariusza Banacha.

Wdzięczność i uznanie należą się również Marszałkowi Województwa Lubelskiego, Panu Jarosławowi Stawiarskiemu oraz właścicielowi firmy LUK , Panu Jackowi Wysokińskiemu.

Dziękujemy również Prezesowi Zarządu LW Bogdanka , Panu Kasjanowi Wyligale oraz całemu Zarządowi Lubelskiego Węgla Bogdanka SA. Osiągnęliśmy nowy pułap relacji z jednym z najbardziej zasłużonych mecenasów sportu, wspólnie pisząc kolejny rozdział w Historii Klubu! W najbliższym sezonie 2023/2024 zadebiutujemy pod nową nazwą – Bogdanka LUK Lublin!

#HISTORIĘTWORZYMYRAZEM10LAT również z innymi, mniejszymi i większymi firmami. Dziękujemy wszystkim Sponsorom, Partnerom oraz Przyjaciołom zaangażowanym w tak dynamiczny rozwój LKPS Lublin!

Najważniejsi jesteście Wy – Kibice, tłumnie wypełniając halę Globus im. Tomasza Wójtowicza w Lublinie, za co Wam dziękujemy. Dwa pierwsze sezony w PlusLidze pokazały, że zawsze możemy liczyć na Wasze wsparcie. Wierzymy, że razem z Wami, napiszemy kolejne niezapomniane rozdziały w Historii Klubu.

„ᴏsᴏʙɴᴏ ᴊᴇsᴛᴇśᴍʏ ᴛʏʟᴋᴏ ᴊᴇᴅɴᴀ̨ ᴋʀᴏᴘʟᴀ̨. ʀᴀᴢᴇᴍ ᴊᴇsᴛᴇśᴍʏ ᴏᴄᴇᴀɴᴇᴍ.” – ʀʏᴜɴᴏsᴜᴋᴇ sᴀᴛᴏʀᴏ.

W najbliższym sezonie czekać na Was będzie wiele konkursów na meczach PlusLigi oraz atrakcji. Jedną z nich możemy już zdradzić!  17 września spotkamy się na pikniku w Miasto Lublin. Więcej szczegółów podamy wkrótce.

Obserwujcie nasze social media oraz stronę www.lkpslublin.pl